Bizi Ziyaret Edin
Bakırköy / İstanbul
İletişim
0533 571 90 19
E-Mail
[email protected]
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8:30-18:00/Cmt: 9:30-17:00

Gebeliğin Süresine Göre Kürtaj Fiyatları Değişebilmektedir. Daha Detaylı Bilgi İçin Uzman Doktorlarımıza Danışın.

Öncelikle sitemizde kürtaj, kürtaj fiyatları, kürtaj sonrası oluşabilecek problemler ve ülkemizde uygulanan kürtaj sınırlamaları hakkında yer alan yazıların sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu, kesinlikle tek başına teşhis ve tedavi amaçlı kullanılmayacağını belirtmek isteriz.

Diğer tıbbi tedavilerde olduğu gibi doktorların hastalarıyla bire bir iletişim kurmadan kürtaj fiyatları hakkında bilgi vermeleri tıp etiği açısından uygun değildir. Bu yüzden internet sitemizde kürtaj fiyatları hakkında ücret bilgisine yer vermemekteyiz.

Kürtaj fiyatları hakkında internet sitemizde yapabileceğimiz açıklama ancak kürtaj ücretlerinin gebeliğin haftasına ve tercih edilecek anestezi şekline göre belirlendiği şeklinde olacaktır. Gebeliğin haftası büyüdükçe kürtaj fiyatı artmakta ve genel anestezi ile yapılan kürtaj ücreti lokal anesteziye göre biraz daha pahalı olmaktadır.

2014 yılı için geçerli kürtaj fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz…

İlgili yasa gereği sağlık hizmetleri hakkında fiyat ve fiyat politikaları reklam,ilan ve promosyona konu edilememektedir. Doğru bilgi için randevu alarak muayene olmanızı tavsiye ederiz.

Kürtaj fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerim sayfamızda yer alan mesaj kutusu yardımıyla özel mesaj göndererek sorularınızı doktorunuza çekinmeden yöneltebilirsiniz.

Tüm sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Dilerseniz 0 212 571 55 01 numaralı telefondan doktor hanımın sekreteri Dilek hanımla görüşerek kürtaj fiyatlarımızın ne kadar olduğunu sorabilirsiniz.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir