Kapat

Kürtaj Fiyatları Ne Kadar ?

Diğer tıbbi tedavilerde olduğu gibi doktorların hastalarıyla bire bir iletişim kurmadan kürtaj fiyatları hakkında bilgi vermeleri tıp etiği açısından uygun değildir. Bu yüzden internet sitemizde kürtaj fiyatları hakkında ücret bilgisine yer vermemekteyiz. Kürtaj fiyatları hakkında internet sitemizde yapabileceğimiz açıklama ancak kürtaj ücretlerinin gebeliğin haftasına ve tercih edilecek anestezi şekline göre belirlendiği şeklinde olacaktır. Gebeliğin haftası büyüdükçe kürtaj fiyatı artmakta ve genel anestezi ile yapılan kürtaj ücreti lokal anesteziye göre biraz daha pahalı olmaktadır.

Kürtaj Fiyatları 2016

İlgili yasa gereği sağlık hizmetleri hakkında fiyat ve fiyat politikaları reklam,ilan ve promosyona konu edilememektedir. Doğru bilgi için randevu alarak muayene olmanızı tavsiye ederiz. Kürtaj fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın altında yer alan fiyat bilgisi al butonu yardımıyla özel mesaj göndererek sorularınızı doktorunuza çekinmeden yöneltebilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Dilerseniz 0 212 571 55 01 numaralı telefondan doktor hanımın sekreteri Dilek hanımla görüşerek kürtaj fiyatlarımızın ne kadar olduğunu sorabilirsiniz.

Kürtaj Blog


Bizi dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz.
0533 571 90 19
yada dilerseniz
Biz Sizi Arayalım
İletişim

Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. İşcen Apt. No: 32 Daire: 9 (Capacity B Kapısı Karşısı Lokman Hekim Eczanesi Üzeri) Bakırköy / İstanbul