Bizi Ziyaret Edin
Bakırköy / İstanbul
İletişim
0533 571 90 19
E-Mail
[email protected]
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8:30-18:00/Cmt: 9:30-17:00

2013 Kürtaj Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçerek Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz!

Bu yazımızda kürtaj fiyatları 2013, kürtaj ücretleri 2013, kürtaj fiyatları 2013 yılında İstanbul’da ne kadar gibi sorularınıza cevap vermeye çalışarak konu hakkında araştırma yapanlara yardımcı olacağımızı umuyoruz. Kürtaj olmayı düşünüyorsanız bu linke tıklayarak iletişim sayfamızı ziyaret edebilir doktorunuza danışın başlıklı mesaj kutusu yardımıyla kürtaj fiyatları 2013 ne kadar öğrenmek için Jinekolog Doktor Burcu Kardaş Arslan’a iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Mesajlarınız en kısa sürede cevaplanmakta olup randevu talebinde bulunmanız durumunda çok kısa bir süre içerisinde sizlere ulaşarak randevunuzu teyit etmekteyiz. Dilerseniz hiç çekinmeden 0 212 571 55 01 numaralı telefondan bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları ile ilgili diğer yazılarımızda belirttiğimiz gibi hekimlerin internet sitelerinde kürtaj fiyatları 2013 hakkında bilgi vermeleri hem tıp etiği açısından uygun değildir hem de ilgili yasalar ile sınırlandırılmıştır.

Kürtaj fiyatları genellikle kürtaj için tercih edilecek anestezi tekniğine ve gebeliğin haftasına göre değişmektedir. Tahmin edebileceğiniz üzere gebeliğin haftası ilerledikçe kürtaj fiyatları da buna paralel artmaktadır. Ülkemizde yasal olarak isteğe bağlı kürtaj olma süresinin 10 hafta olduğunu da tekrar hatırlatmakta fayda görmekteyiz.

Genel anestezi ile yapılan kürtaj, lokal anestezi altında yapılan kürtaja göre biraz daha pahalı olmaktadır. Genel anestezi ile yapılan kürtajın fiyatının bir miktar yüksek olmasının sebebi anestezi uzmanına ayrıca ödenen ücrettir.

Plansız bir gebeliğiniz varsa ve kürtaj olmayı düşünüyorsanız uzman bir hekime muayene olmanızı, gebeliğinizin haftasını tam olarak öğrenmeniz gerekir. Bu şekilde kürtaj fiyatları 2013 yılında ne kadar olduğunu muayene olduğunuz hekimden net olarak öğrenebilirsiniz. Yasal süresi içerisinde kürtaj olmakla ilgili Kürtaj ve Yasal Konular başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir