Kürtaj Fiyatları 2013 | Kürtaj Fiyatları 2013 Ne Kadar | Kürtaj Fiyatları
Jin.Op.Dr. Burcu K. Arslan
0 212 571 55 01
Bakırköy / İstanbul
Sitemizde yer alan kürtaj hakkında bilgilendirme amaçlı yazıların kürtaj kararı verme aşamasında olanlara faydalı olacağını umuyoruz. Kürtaj olmayı düşünüyorsanız bizimle çekinmeden iletişime geçebilir merak ettiklerinizi sorabilir, dilerseniz randevu alabilirsiniz.

Kürtaj Fiyatları 2013

kurtaj-fiyatlari-2013  Bu yazımızda kürtaj fiyatları 2013, kürtaj ücretleri 2013, kürtaj fiyatları 2013 yılında İstanbul’da ne kadar gibi sorularınıza cevap vermeye çalışarak konu hakkında araştırma yapanlara yardımcı olacağımızı umuyoruz. Kürtaj olmayı düşünüyorsanız bu linke tıklayarak iletişim sayfamızı ziyaret edebilir doktorunuza danışın başlıklı mesaj kutusu yardımıyla kürtaj fiyatları 2013 ne kadar öğrenmek için Jinekolog Doktor Burcu Kardaş Arslan’a iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Mesajlarınız en kısa sürede cevaplanmakta olup randevu talebinde bulunmanız durumunda çok kısa bir süre içerisinde sizlere ulaşarak randevunuzu teyit etmekteyiz. Dilerseniz hiç çekinmeden 0 212 571 55 01 numaralı telefondan bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları ile ilgili diğer yazılarımızda belirttiğimiz gibi hekimlerin internet sitelerinde kürtaj fiyatları 2013 hakkında bilgi vermeleri hem tıp etiği açısından uygun değildir hem de ilgili yasalar ile sınırlandırılmıştır. Kürtaj fiyatları genellikle kürtaj için tercih edilecek anestezi tekniğine ve gebeliğin haftasına göre değişmektedir. Tahmin edebileceğiniz üzere gebeliğin haftası ilerledikçe kürtaj fiyatları da buna paralel artmaktadır. Ülkemizde yasal olarak isteğe bağlı kürtaj olma süresinin 10 hafta olduğunu da tekrar hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Genel anestezi ile yapılan kürtaj, lokal anestezi altında yapılan kürtaja göre biraz daha pahalı olmaktadır. Genel anestezi ile yapılan kürtajın fiyatının bir miktar yüksek olmasının sebebi anestezi uzmanına ayrıca ödenen ücrettir.

Plansız bir gebeliğiniz varsa ve kürtaj olmayı düşünüyorsanız uzman bir hekime muayene olmanızı, gebeliğinizin haftasını tam olarak öğrenmeniz gerekir. Bu şekilde kürtaj fiyatları 2013 yılında ne kadar olduğunu muayene olduğunuz hekimden net olarak öğrenebilirsiniz. Yasal süresi içerisinde kürtaj olmakla ilgili Kürtaj ve Yasal Konular başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

kürtaj fiyatları 2013, kürtaj fiyatı 2013, kürtaj ücretleri 2013

“Kürtaj Fiyatları 2013” için 7 cevap

 1. samet diyor ki:

  kürtaj fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorum.

 2. rüya diyor ki:

  kürtaj olmak istiyorum 1,5 aylık hamileyim kayseriden gelıcem net bir fiyat verir misiniz teşekkürler..

 3. hakan diyor ki:

  kürtaj fiyatını yaklaşık olarak soylerseniz çok memnun olurz.

 4. kurtaj fiyalari diyor ki:

  merhaba esim 1 aylik hanmile antalya da ikamet ediyoruz onerebileceginiz bir yer ve fiyatlari hakkinda bilgilendirir misiniz

 5. gaye diyor ki:

  mrb bn idrar testi yaptım ikinci çizgi soluk cıktı ve kucagımda altı azylık bebegim var esim ile bosanıyoruz boluda önerebiliceginiz veya bildiğiniz kürtajla ilgilenen doktor varmı acil cvplarsanız seviniri

  CEVAP:

  Merhabalar ,Bulunduğunuz ilde tanıdığım meslektaşım bulunmamaktadır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 6. özge diyor ki:

  Merhaba ben 28 yaşında ve 3 çocuk annesiyim. 2 ocak 2014 bu yana adet görmüyorum 2 kez kanda hcg testi yaptırdım hamilelik yok dediler ama yine de korkuyorum. Microgynon isimli d.kontrol hapını kullanıyordum onu bıraktıktan beri adet olmadım hamile değilsem neden adet görmüyorum lütfen cvp yazın psikolojik hamilelik yaşıyorum bir çocuğum daha olsun istemiyorum kürtaj için de geç kalmak istemiyorum…

  CEVAP:

  Merhaba, durumunuz hakkında net bir bilgi ancak muayene sonucu veya kanda gebelik testı ıle verilebilir, idrar testi güvenilir degildir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 7. özge diyor ki:

  En son hcg testini 20 gün önce yaptırdım

Bir Cevap Yazın


Copyright © 2010-2017 Tüm Hakları Saklıdır. | kürtaj fiyatları | | Bizi Google Artıda takip edin.